Süt ve Ürünleri Teknolojisi Programı
2023-2024 Eğitim-Öğretim Dönemi Güz Yarıyılı Sınav Programı
1. Sınıf Yarıyıl Sonu Sınav Tarihleri
Ders Adı |
Final Sınavları Tarih ve Saatleri |
Bütünleme Sınavları Tarih ve Saatleri |
Öğretim Üyesi / Öğretim Elemanı |
Laboratuvar Teknikleri | 08 Ocak 2024, saat 10.30 | 22 Ocak 2024, saat 10.30 | Öğr. Gör. Dr. Serap FENDERYA |
Kariyer Planlama | 09 Ocak 2024, saat 10.30 | 22 Ocak 2024, saat 11.30 | Öğr. Gör. Dr. Serap FENDERYA |
Mesleki Matematik - I | 10 Ocak 2024, saat 10.30 | 23 Ocak 2024, saat 10.30 | Öğr. Gör. N. Sena AYDOĞDU |
Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi-I | 11 Ocak 2024, saat 10.30 | 25 Ocak 2024, saat 10.30 | Öğr. Gör. Cansever TANYERİ |
Türk Dili-I | 11 Ocak 2024, saat 12.00 | 25 Ocak 2024, saat 12.00 | Öğr. Gör. Müge YILMAZTÜRK |
Mikrobiyoloji | 12 Ocak 2024, saat 10.30 | 26 Ocak 2024, saat 10.30 | Öğr. Gör. N. Sena AYDOĞDU |
Süt İşletmelerinde Temel İşlemler | 15 Ocak 2024, saat 10.30 | 24 Ocak 2024, saat 11.30 | Öğr. Gör. N. Sena AYDOĞDU |
Bilgisayar | 16 Ocak 2024, saat 10.30 | 23 Ocak 2024, saat 11.30 | Arş. Gör. Dr. Taner KULAY |
Süt Hayvanları Yetiştiriciliği (Seçmeli) | 18 Ocak 2024, saat 10.30 | 24 Ocak 2024, saat 10.30 | Arş. Gör. Dr. Taner KULAY |
Yabancı Dil-I | 19 Ocak 2024, saat 10.30 | 26 Ocak 2024, saat 11.30 | Öğr. Gör. Melih ÜNAL |
2. Sınıf Yarıyıl Sonu Sınav Tarihleri
Ders Adı |
Final Sınavları Tarih ve Saatleri |
Bütünleme Sınavları Tarih ve Saatleri |
Öğretim Üyesi / Öğretim Elemanı |
Peynir Teknolojisi | 08 Ocak 2024, saat 13.30 | 22 Ocak 2024, saat 13.30 | Öğr. Gör. Dr. Serap FENDERYA |
Gıda Katkı Maddeleri | 09 Ocak 2024, saat 13.30 | 23 Ocak 2024, saat 13.30 | Öğr. Gör. Dr. Serap FENDERYA |
İçme Sütü Ve Konsantre Süt Ür. Tekn. | 10 Ocak 2024, saat 13.30 | 24 Ocak 2024, saat 13.30 | Öğr. Gör. Dr. Serap FENDERYA |
Fermente Süt Ürünleri Teknolojisi - I | 11 Ocak 2024, saat 13.30 | 25 Ocak 2024, saat 13.30 | Öğr. Gör. Dr. Serap FENDERYA |
Çevre Koruma (Seçmeli) | 12 Ocak 2024, saat 13.30 | 24 Ocak 2024, saat 14.30 | Öğr. Gör. N. Sena AYDOĞDU |
Süt Yan Ürünleri | 15 Ocak 2024, saat 13.30 | 22 Ocak 2024, saat 14.30 | Öğr. Gör. N. Sena AYDOĞDU |
İşletme Yönetimi - I | 16 Ocak 2024, saat 13.30 | 23 Ocak 2024, saat 14.30 |
Öğr. Gör. Dr. Ece SALALI Arş. Gör. Dr. Duygu TOSUN |
Süt Ürünleri Analizleri | 17 Ocak 2024, saat 13.30 | 25 Ocak 2024, saat 14.30 | Öğr. Gör. N. Sena AYDOĞDU |
Bahar Yarıyılından Açılan Dersler İçin Yarıyıl Sonu Sınav Tarihleri
Ders Adı |
Final Sınavları Tarih ve Saatleri |
Bütünleme Sınavları Tarih ve Saatleri |
Öğretim Üyesi / Öğretim Elemanı |
Kalite Güvencesi Ve Standartları | 08 Ocak 2024, saat 11.30 | 22 Ocak 2024, saat 09.00 | Öğr. Gör. N. Sena AYDOĞDU |
Mesleki Matematik - II | 16 Ocak 2024, saat 11.30 | 23 Ocak 2024, saat 09.00 | Öğr. Gör. Dr. Hakan YILDIZ |