canlı destek

Bahçe Tarımı Programı

2022-2023 Güz Yarıyılı Ders Programı

1. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30  
 
 
 
Tarımsal Ekoloji
 
Dr. Öğr. Üyesi Bülent BUDAK
Konferans Salonu
 
 
 
 
Botanik
 
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
Derslik: C3
Yabancı Dil - I
(ASENKRON)
Öğr. Gör. Dr. Eren ALKAN
 
09.40-10.25  
 
 
 
Tarımsal Ekoloji
 
 
 
 
 
 
 
Botanik
 
 
 
Yabancı Dil - I
(ASENKRON)
 
 
10.35-11.20  
 
 
 
Tarımsal Ekoloji (Uyg.)
 
 
 
Kariyer Planlama
(UZAKTAN EĞİTİM)
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
 
Botanik (Uyg.)
 
 
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
Bilgisayar Laboratuvarı
11.30-12.15  
 
 
 
Tarımsal Ekoloji (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
Botanik (Uyg.)
 
 
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
 
 
           
13.15-14.00 Toprak Bilgisi
 
Dr. Öğr. Üyesi Cenk Ceyhun KILIÇ
Konferans Salonu
 
 
 
 
Bilgisayar
 
Öğr. Gör. Dr. Merve GÖRE AKYÜZ
Derslik: A1
Üniversite Yaşamına Geçiş
(UZAKTAN EĞİTİM)
Dr. Öğr. Üyesi Nilay ÖZDEMİR
 
Türk Dili - I
 
Öğr. Gör. Müge YILMAZTÜRK
Sağlık Bilimleri Fak. Konferans Sal.
14.10-14.55 Toprak Bilgisi
 
 
 
 
 
 
 
Bilgisayar
 
 
 
 
 
 
 
Türk Dili - I
 
 
 
15.05-15.50 Toprak Bilgisi (Uyg.)
 
 
 
Bahçe Bitkilerine Giriş
 
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
 
 
 
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
Öğr. Gör. Cansever TANYERİ
Derslik: A1
 
 
 
 
16.00-16.45 Toprak Bilgisi (Uyg.)
 
 
 
Bahçe Bitkilerine Giriş;
 
 
 
 
 
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
 
 
 
 
 
 
           

 

2. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30 Bitkisel Üretimde Mekanizasyon
 
Prof. Dr. Harun YALÇIN
Derslik A5
Sebze Yetiştiriciliği - I
 
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
Derslik: C3
 
 
 
 
Süs Bitkileri Yetiştiriciliği - I
 
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
Derslik: A6
 
 
 
 
09.40-10.25 Bitkisel Üretimde Mekanizasyon
 
 
 
Sebze Yetiştiriciliği - I
 
 
 
 
 
 
 
Süs Bitkileri Yetiştiriciliği
 
 
 
 
 
 
 
10.35-11.20 Bitkisel Üretimde Mekanizasyon (Uyg.)
 
 
 
Sebze Yetiştiriciliği - I (Uyg.)
 
 
 
Tarım Ekonomisi
 
Arş. Gör. Dr. Özlem YILDIZ
Arş. Gör. Dr. Fatih ÖZDEN

Konferans Salonu
Süs Bitkileri Yetiştiriciliği - I (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
11.30-12.15 Bitkisel Üretimde Mekanizasyon (Uyg.)
 
 
 
Sebze Yetiştiriciliği - I (Uyg.)
 
 
 
Tarım Ekonomisi
 
 
 
Süs Bitkileri Yetiştiriciliği - I (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
           
13.15-14.00 Bahçe Bitkileri Hastalıkları ve Savaşımı
 
Dr. Öğr. Üyesi Nilay ÖZDEMİR
Derslik: A6
Genel Seracılık
 
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
 
Bağcılık
 
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
Derslik: A6
Meyve Fidanı Yetiştiriciliği
 
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
Derslik: A6
 
 
 
 
14.10-14.55 Bahçe Bitkileri Hastalıkları ve Savaşımı
 
 
 
Genel Seracılık
 
 
 
Bağcılık
 
 
 
Meyve Fidanı Yetiştiriciliği
 
 
 
 
 
 
 
15.05-15.50 Bahçe Bitkileri Hastalıkları ve Savaşımı (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
Bağcılık (Uyg.)
 
 
 
Meyve Fidanı Yetiştiriciliği (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
16.00-16.45 Bahçe Bitkileri Hastalıkları ve Savaşımı (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
Bağcılık (Uyg.)
 
 
 
Meyve Fidanı Yetiştiriciliği (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
           

Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ