Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Bahçe Tarımı Programı

2020-2021 Güz Yarıyılı Ders Programı

1. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.00-08.45  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
09.00-09.45  
 
 
 
 
 
Üniversite Yaşamına Geçiş
Dr. Öğr. Üyesi Nilay ÖZDEMİR
 
 
 
 
Kariyer Planlama
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
 
10.00-10.45 Türk Dili - I
Öğr. Gör. Hasan Ç. ÖLÇÜCÜ
 
 
 
 
Bitki Koruma
Dr. Öğr. Üyesi Nilay ÖZDEMİR
 
Yabancı Dil - I (Asenkron)
Öğr. Gör. Gamze YAŞAYANLAR
 
 
 
 
11.00-11.45 Türk Dili - I
 
 
 
 
 
Bitki Koruma
 
 
Yabancı Dil - I (Asenkron)
 
 
 
 
 
           
13.00-13.45 Botanik
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
 
Tarımsal Ekoloji
Dr. Öğr. Üyesi Bülent BUDAK
 
Toprak Bilgisi
Prof. Dr. Şafak CEYLAN
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
Öğr. Gör. Cansever TANYERİ
 
Bilgisayar
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
 
14.00-14.45 Botanik
 
 
Tarımsal Ekoloji
 
 
Toprak Bilgisi
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
 
Bilgisayar
 
 
15.00-15.45 Botanik (Uyg.)
 
 
Tarımsal Ekoloji (Uyg.)
 
 
Toprak Bilgisi (Uyg.)
 
 
 
 
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
 
16.00-16.45 Botanik (Uyg.)
 
 
Tarımsal Ekoloji (Uyg.)
 
 
Toprak Bilgisi (Uyg.)
 
 
 
 
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
 
           

 

2. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.00-08.45 Süs Bitkileri Yetiştiriciliği - I
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
 
Meyve Fidanı Yetiştiriciliği
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
 
 
 
 
Sebze Yetiştiriciliği - I
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
 
 
 
 
09.00-09.45 Süs Bitkileri Yetiştiriciliği - I
 
 
Meyve Fidanı Yetiştiriciliği
 
 
 
 
 
Sebze Yetiştiriciliği - I
 
 
 
 
 
10.00-10.45 Süs Bitkileri Yetiştiriciliği - I (Uyg.)
 
 
Meyve Fidanı Yetiştiriciliği (Uyg.)
 
 
Genel Seracılık
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
 
Sebze Yetiştiriciliği - I (Uyg.)
 
 
Bağcılık
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
 
11.00-11.45 Süs Bitkileri Yetiştiriciliği - I (Uyg.)
 
 
Meyve Fidanı Yetiştiriciliği (Uyg.)
 
 
Genel Seracılık
 
 
Sebze Yetiştiriciliği - I (Uyg.)
 
 
Bağcılık
 
 
           
13.00-13.45 Tarım Ekonomisi
Dr. Öğr. Üyesi Nursel KOYUBENBE
 
Bitkisel Üretimde Mekanizasyon
Prof. Dr. Harun YALÇIN
 
Bahçe Tarımı Uygulamaları - I
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
 
Bahçe Bitkileri Hast. ve Sav.
Dr. Öğr. Üyesi Nilay ÖZDEMİR
 
 
 
 
14.00-14.45 Tarım Ekonomisi
 
 
Bitkisel Üretimde Mekanizasyon
 
 
Bahçe Tarımı Uygulamaları - I
 
 
İyi Tarım Uygulamaları
 
 
Bahçe Bitkileri Hast. ve Sav.
 
 
15.00-15.45 Tarım Ekonomisi
 
 
Bitkisel Üretimde Mekanizasyon (Uyg.)
 
 
Bahçe Tarımı Uygulamaları - I
 
 
Organik Tar. İlkeleri ve Mevzuat
Doç. Dr. Funda YOLDAŞ
Derslik: A5
Bahçe Bitkileri Hast. ve Sav. (Uyg.)
 
 
16.00-16.45  
 
 
Bitkisel Üretimde Mekanizasyon (Uyg.)
 
 
Bahçe Tarımı Uygulamaları - I
 
 
Organik Tar. İlkeleri ve Mevzuat
 
 
Bahçe Bitkileri Hast. ve Sav. (Uyg.)