Çerez Örnek
canlı destek

2024 Staj İşlemleri

STAJ BAŞVURUSU

2024 yılı yaz dönemi stajı 16 Temmuz – 26 Ağustos (dahil) 2024 tarihleri arasında (Cumartesi-Pazar ve resmi tatiller hariç) 30 iş günü olarak yapılacaktır.

Öğrencilerimiz aşağıda bulunan STAJ ONAY BELGESİ 2024 ve (özel sektörde staj yapacaklar için) İşsizlik Fonu Katkı Formu’nu staj yapacakları kurum/firmaya ve sonrasında program koordinatörüne onaylatarak 31 Mayıs 2024 tarihine kadar Öğrenci İşleri Ofisimize teslim edeceklerdir.

Formlar 2 nüsha olarak alınacak, onaylanan formlardan biri staj yapılacak kurum/firmada kalırken, diğer onaylı nüsha Öğrenci İşleri ofisimize teslim edilecektir.

STAJ ONAY BELGESİ 2024 (Pdf)

STAJ ÜCRETLERİNE İŞSİZLİK FONU KATKI FORMU (PDF)

 

STAJA BAŞLARKEN TEMİN EDİLECEK FORMLAR

Öğrencilerin aşağıda (FORMLAR kısmında) yer alan staj formlarını açıklamalar doğrultusunda doldurup, staj yaptıkları kuruma onaylatarak staj bitiminden itibaren 2 hafta içinde Ödemiş MYO Öğrenci İşleri Ofisi’ne ulaştırmaları gerekmektedir (ilgili formların posta ile gönderilmesi durumunda postadaki kayıp ya da gecikmelerden MYO Müdürlüğü sorumlu değildir). Aksi takdirde stajları geçerli sayılmayacaktır.

 

Ödemiş MYO web sayfasından temin edilecek staj evrakları;

 

1.STAJYER ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME FORMU*

(staj yapılan yerde bulunan yetkili tarafından doldurulup onaylanacak-kaşe-imza-mühür)

2.STAJYER ÖĞRENCİ DEVAM TAKİP ÇİZELGESİ*

(staj yapılan yerde bulunan yetkili tarafından doldurulup onaylanacak-kaşe-imza-mühür)

3.STAJYER ÖĞRENCİ GÜNLÜK ÇALIŞMA RAPORU

(stajyer öğrenci tarafından her bir çalışma günü için ayrı bir sayfa olacak şekilde -30 iş günü için ayrı ayrı doldurulup- her bir sayfa staj yeri yetkilisi tarafından onaylanacak-kaşe-imza-mühür)

 

*1 ve 2 NO’LU FORMLAR STAJ YERİ YETKİLİLERİ TARAFINDAN DOLDURULARAK ONAYLANIP, KAPALI ZARF İÇİNDE MYO MÜDÜRLÜĞÜ’NE GÖNDERİLMELİDİR.

● Staj yapacak tüm öğrencilerimizin iş kazası ve meslek hastalıkları sigortası Üniversitemizce yapılmaktadır.

● Staj yapılacak kurum/firma tarafından istenen sigortalı işe giriş evrakı staj başlamadan hemen önce Ödemiş MYO Öğrenci İşleri’nden temin edilebilecektir.

FORMLAR

1. STAJYER ÖĞRENCİ DEĞERLENDİRME FORMU (DOC)

2. STAJYER ÖĞRENCİ DEVAM TAKİP ÇİZELGESİ  (DOC)

3. STAJYER ÖĞRENCİ GÜNLÜK ÇALIŞMA RAPORU (DOC)


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ