canlı destek

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Programı

2022-2023 Güz Yarıyılı Ders Programı

1. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30  
 
 
 
Tarımsal Ekoloji
 
Dr. Öğr. Üyesi Bülent BUDAK
Konferans Salonu
Botanik
 
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
Derslik: C3
 
 
 
 
Yabancı Dil - I
(ASENKRON)
Öğr. Gör. Dr. Eren ALKAN
 
09.40-10.25  
 
 
 
Tarımsal Ekoloji
 
 
 
Botanik
 
 
 
 
 
 
 
Yabancı Dil - I
(ASENKRON)
 
 
10.35-11.20  
 
 
 
Tarımsal Ekoloji (Uyg.)
 
 
 
Botanik (Uyg.)
 
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
Öğr. Gör. Cansever TANYERİ
Konferans Salonu
Bilgisayar (Uyg.)
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
Bilgisayar Laboratuvarı
11.30-12.15  
 
 
 
Tarımsal Ekoloji (Uyg.)
 
 
 
Botanik (Uyg.)
 
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
 
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
 
 
           
13.15-14.00 Toprak Bilgisi
 
Dr. Öğr. Üyesi Cenk Ceyhun KILIÇ
Konferans Salonu
 
 
 
 
Bilgisayar
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
Derslik: C1
Genetik
 
Öğr. Gör. Dr. Merve GÖRE AKYÜZ
Derslik: A3
Türk Dili - I
 
Öğr. Gör. Müge YILMAZTÜRK
Sağlık Bilimleri Fak. Konferans Sal.
14.10-14.55 Toprak Bilgisi
 
 
 
 
 
 
 
Bigisayar
 
 
 
Genetik
 
 
 
Türk Dili - I
 
 
 
15.05-15.50 Toprak Bilgisi (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kariyer Planlama
(UZAKTAN EĞİTİM)
Öğr. Gör. Dr. Merve GÖRE AKYÜZ
 
 
 
 
 
16.00-16.45 Toprak Bilgisi (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Üniversite Yaşamına Geçiş
(UZAKTAN EĞİTİM)
Öğr. Gör. Dr. Merve GÖRE AKYÜZ
 
 
 
 
 
           

 

2. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30 Tohumluk Teknolojisi
 
Öğr. Gör. Hakan YILDIZ
Derslik: A7
 
 
 
 
Uçucu Yağ Bitkileri Yetiştiriciliği
 
Öğr. Gör. Dr. Merve GÖRE AKYÜZ
Derslik: A7
Keyf ve Uyarıcı Bitki Yetiştiriciliği
 
Öğr. Gör. Dr. Merve GÖRE AKYÜZ
Derslik: A5
 
 
 
 
09.40-10.25 Tohumluk Teknolojisi
 
 
 
 
 
 
 
Uçucu Yağ Bitkileri Yetiştiriciliği
 
 
 
Key ve Uyarıcı Bitki Yetiştiriciliği
 
 
 
 
 
 
 
10.35-11.20 Tohumluk Teknolojisi (Uyg.)
 
 
 
Sulama Teknikleri
 
Öğr. Gör. Hakan YILDIZ
Derslik: A1
Uçucu Yağ Bitkileri Yetiştiriciliği (Uyg.)
 
 
 
Keyf ve Uyarıcı Bitki Yetiştiriciliği (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
11.30-12.15 Tohumluk Teknolojisi (Uyg.)
 
 
 
Sulama Teknikleri
 
 
 
Uçucu Yağ Bitkileri Yetiştiriciliği (Uyg.)
 
 
 
Keyf ve Uyarıcı Bitki Yetiştiriciliği (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
           
13.15-14.00 Tarımsal Mekanizasyon
 
Prof. Dr. Harun YALÇIN
Derslik: A2
Tıbbi ve Aromatik Bitki Hastalıkları ve Savaşım
 
Dr. Öğr. Üyesi Nilay ÖZDEMİR
Derslik: A7
Tarım Ekonomisi
 
Arş. Gör. Dr. Özlem YILDIZ
Arş. Gör. Dr. Fatih ÖZDEN

Konferans Salonu
Drog Hazırlama
 
Prof. Dr. Ayşe Betül AVCI
Derslik: A5
 
 
 
 
14.10-14.55 Tarımsal Mekanizasyon
 
 
 
Tıbbi ve Aromatik Bitki Hastalıkları ve Savaşım
 
 
 
Tarım Ekonomisi
 
 
 
Drog Hazırlama
 
 
 
 
 
 
 
15.05-15.50 Tarımsal Mekanizasyon (Uyg.)
 
 
 
Tıbbi ve Aromatik Bitki Hastalıkları ve Savaşım (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
Drog Hazırlama (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
16.00-16.45 Tarımsal Mekanizasyon (Uyg.)
 
 
 
Tıbbi ve Aromatik Bitki Hastalıkları ve Savaşım (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
Drog Hazırlama (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
           

Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ