Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Ödemiş Meslek Yüksekokulu

Laborant ve Veteriner Sağlık Programı

2020-2021 Güz Yarıyılı Ders Programı

1. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.00-08.45 Dış Hastalıklara Giriş
Öğr. Gör. Dr. Muhammet KARAKAVUK
 
 
 
 
Fizyoloji
Doç. Dr. Ayşe MALBORA
 
 
 
 
Anatomi
Öğr. Gör. Dr. Muhammet KARAKAVUK
 
09.00-09.45 Dış Hastalıklara Giriş
 
 
 
 
 
Fizyoloji
 
 
 
 
 
Anatomi
 
 
10.00-10.45 Üniversite Yaşamına Geçiş
Öğr. Gör. Dr. Muhammet KARAKAVUK
 
 
 
 
Fizyoloji
 
 
Yabancı Dil - I (Asenkron)
Öğr. Gör. Gamze YAŞAYANLAR
 
Anatomi
 
 
11.00-11.45 Kariyer Planlama
Öğr. Gör. Dr. Muhammet KARAKAVUK
 
 
 
 
Fizyoloji (Uyg.)
 
 
Yabancı Dil - I (Asenkron)
 
 
Anatomi (Uyg.)
 
 
           
13.00-13.45 Türk Dili - I
Öğr. Gör. Hasan Ç. ÖLÇÜCÜ
 
 
 
 
Genel Zootekni
Öğr. Gör. Özgün IŞIK
 
 
 
 
Bilgisayar
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
 
14.00-14.45 Türk Dili - I
 
 
 
 
 
Genel Zootekni
 
 
 
 
 
Bilgisayar
 
 
15.00-15.45  
 
 
 
 
 
Genel Zootekni (Uyg.)
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
Öğr. Gör. Cansever TANYERİ
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
 
16.00-16.45  
 
 
 
 
 
Genel Zootekni (Uyg.)
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
 
           

 

2. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.00-08.45  
 
 
Büyükbaş Hayvan Yetiştirme
Dr. Öğr. Üyesi Arda SÖZCÜ
 
Hayvan Besleme
Öğr. Gör. Özgün IŞIK
 
Klinik ve Laboratuvar Uyg. - I
Doç. Dr. Ayşe MALBORA
Öğr. Gör. Dr. Muhammet KARAKAVUK
 
 
 
09.00-09.45 Arı Yetiştiriciliği ve Sağlığı
Dr. Öğr. Üyesi Arda SÖZCÜ
 
Büyükbaş Hayvan Yetiştirme
 
 
Hayvan Besleme
 
 
Klinik ve Laboratuvar Uyg. - I
 
 
 
 
 
10.00-10.45 Arı Yetiştiriciliği ve Sağlığı
 
 
Büyükbaş Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
Hayvan Besleme (Uyg.)
 
 
Klinik ve Laboratuvar Uyg. - I
 
 
 
 
 
11.00-11.45 Arı Yetiştiriciliği ve Sağlığı (Uyg.)
 
 
Büyükbaş Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
Hayvan Besleme (Uyg.)
 
 
Klinik ve Laboratuvar Uyg. - I
 
 
 
 
 
           
13.00-13.45 Meme Sağlığı ve Hastalıkları
Doç. Dr. Ayşe MALBORA
 
Küçükbaş Hayvan Yetiştirme
Öğr. Gör. Dr. Arda SÖZCÜ
 
 
 
 
Biyokimya
Doç. Dr. Ayşe MALBORA
 
Genel Parazitoloji
Öğr. Gör. Dr. Muhammet KARAKAVUK
 
14.00-14.45 Meme Sağlığı ve Hastalıkları
 
 
Küçükbaş Hayvan Yetiştirme
 
 
 
 
 
Biyokimya
 
 
Genel Parazitoloji
 
 
15.00-15.45 Meme Sağlığı ve Hastalıkları (Uyg.)
 
 
Küçükbaş Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
 
 
 
Biyokimya (Lab.)
 
 
Genel Parazitoloji (Lab.)
 
 
16.00-16.45  
 
 
Küçükbaş Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
 
 
 
Biyokimya (Lab.)
 
 
Genel Parazitoloji (Lab.)