canlı destek

Laborant ve Veteriner Sağlık Programı

2022-2023 Güz Yarıyılı Ders Programı

1. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30  
 
 
 
Anatomi
 
Öğr. Gör. Muhammet KARAKAVUK
Derslik: A2
 
 
 
 
Kariyer Planlama
(UZAKTAN EĞİTİM)
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
 
Yabancı Dil - I
(ASENKRON)
Öğr. Gör. Dr. Eren ALKAN
 
09.40-10.25  
 
 
 
Anatomi
 
 
 
 
 
 
 
Üniversite Yaşamına Geçiş
(UZAKTAN EĞİTİM)
Öğr. Gör. Özgün IŞIK
 
Yabancı Dil - I
(ASENKRON)
 
 
10.35-11.20  
 
 
 
Anatomi
 
 
 
 
 
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
Öğr. Gör. Cansever TANYERİ
Konferans Salonu
Bilgisayar (Uyg.)
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
Bilgisayar Laboratuvarı
11.30-12.15  
 
 
 
Anatomi (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
 
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
 
 
           
13.15-14.00 Genel Zootekni
 
Öğr. Gör. Özgün IŞIK
Derslik: C1
 
 
 
 
Bilgisayar
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
Derslik: C1
Fizyoloji
 
Doç. Dr. Ayşe MALBORA
Derslik: A2
Dış Hastalıklara Giriş
 
Öğr. Gör. Dr. Muhammet KARAKAVUK
Derslik: A1
14.10-14.55 Genel Zootekni
 
 
 
 
 
 
 
Bilgisayar
 
 
 
Fizyoloji
 
 
 
Dış Hastalıklara Giriş
 
 
 
15.05-15.50 Genel Zootekni (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fizyoloji
 
 
 
Türk Dili - I
 
Öğr. Gör. Müge YILMAZTÜRK
Sağlık Bilimleri Fak. Konferans Sal.
16.00-16.45 Genel Zootekni (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fizyoloji (Uyg.)
 
 
 
Türk Dili - I
 
 
 
           

 

2. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30 Kanatlı Hayvan Yetiştirme
 
Öğr. Gör. Özgün IŞIK
Derslik: C1
 
 
 
 
Hayvan Besleme
 
Öğr. Gör. Özgün IŞIK
Konferans Salonu
 
 
 
 
Genel Parazitoloji
 
Öğr. Gör. Dr. Muhammet KARAKAVUK
Derslik: A1
09.40-10.25 Kanatlı Hayvan Yetiştirme
 
 
 
Meme Sağlığı ve Hastalıkları
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
 
Hayvan Besleme
 
 
 
 
 
 
 
Genel Parazitoloji
 
 
 
10.35-11.20 Kanatlı Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
 
Meme Sağlığı ve Hastalıkları
 
 
 
Hayvan Besleme (Uyg.)
 
 
Derslik: C1
Büyükbaş Hayvan Yetiştirme
 
Arş. Gör. Dr. Tarık AYYILMAZ
Derslik: C2
Genel Parazitoloji (Lab.)
 
 
 
11.30-12.15 Kanatlı Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
 
Meme Sağlığı ve Hastalıkları (Uyg.)
 
 
 
Hayvan Besleme (Uyg.)
 
 
 
Büyükbaş Hayvan Yetiştirme
 
 
 
Genel Parazitoloji (Lab.)
 
 
 
           
13.15-14.00 Küçükbaş Hayvan Yetiştirme
 
Arş. Gör. Dr. Funda E. ATAÇ
Arş. Gör. Dr. Çağrı KANDEMİR

Derslik: A1
Biyokimya
 
Doç. Dr. Ayşe MALBORA
Derslik: A1
Klinik ve Laboratuvar Uygulamaları - I
 
Doç. Dr. Ayşe MALBORA
Derslik: A2
Büyükbaş Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
Arş. Gör. Dr. Tarık AYYILMAZ
Konferans Salonu
Kuluçka Yönetimi ve Hijyen
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
Derslik: A2
14.10-14.55 Küçükbaş Hayvan Yetiştirme
 
 
 
Biyokimya
 
 
 
Klinik ve Laboratuvar Uygulamaları - I
 
 
 
Büyükbaş Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
 
Kuluçka Yönetimi ve Hijyen
 
 
 
15.05-15.50 Küçükbaş Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
 
Biyokimya (Lab.)
 
 
 
Klinik ve Laboratuvar Uygulamaları - I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16.00-16.45 Küçükbaş Hayvan Yetiştirme (Uyg.)
 
 
 
Biyokimya (Lab.)
 
 
 
Klinik ve Laboratuvar Uygulamaları - I
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
           

Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ