canlı destek

Organik Tarım Programı

2022-2023 Güz Yarıyılı Ders Programı

1. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30 Toprak Bilgisi
 
Dr. Öğr. Üyesi Cenk Ceyhun KILIÇ
Konferans Salonu
Bilgisayar
 
Öğr. Gör. Hakan YILDIZ
Derslik: A1
Üniversite Yaşamına Geçiş
(UZAKTAN EĞİTİM)
Öğr. Gör. Hakan YILDIZ
 
 
 
 
 
Yabancı Dil - I
(ASENKRON)
Öğr. Gör. Dr. Eren ALKAN
 
09.40-10.25 Toprak Bilgisi
 
 
 
Bilgisayar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yabancı Dil - I
(ASENKRON)
 
 
10.35-11.20 Toprak Bilgisi (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
Kariyer Planlama
(UZAKTAN EĞİTİM)
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
Öğr. Gör. Cansever TANYERİ
Konferans Salonu
Bilgisayar (Uyg.)
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
Bilgisayar Laboratuvarı
11.30-12.15 Toprak Bilgisi (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I
 
 
 
Bilgisayar (Uyg.)
 
 
 
           
13.15-14.00 Tarımsal Ekoloji
 
Dr. Öğr. Üyesi Bülent BUDAK
Derslik: C2
İyi Tarım Uygulamaları
 
Dr. Öğr. Üyesi Bülent BUDAK
Derslik: C2
 
 
 
 
Botanik
 
Öğr. Gör. Murat ÖZGE
Derslik: C3
Türk Dili - I
 
Öğr. Gör. Müge YILMAZTÜRK
Sağlık Bilimleri Fak. Konferans Sal.
14.10-14.55 Tarımsal Ekoloji
 
 
 
İyi Tarım Uygulamaları
 
 
 
 
 
 
 
Botanik
 
 
 
Türk Dili - I
 
 
 
15.05-15.50 Tarımsal Ekoloji (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Botanik (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
16.00-16.45 Tarımsal Ekoloji (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Botanik (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
           

 

2. Sınıf Dersleri

Saat Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma
08.45-09.30 Organik Tarımda Hastalıklarla Savaşım
 
Dr. Öğr. Üyesi Nilay ÖZDEMİR
Derslik: A5
 
 
 
 
Organik Bağcılık
 
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
Derslik: A5
Organik Bitkisel Üretim İlkeleri ve Mevzuat
 
Öğr. Gör. Hakan YILDIZ
Derslik: A3
 
 
 
 
09.40-10.25 Organik Tarımda Hastalıklarla Savaşım
 
 
 
 
 
 
 
Organik Bağcılık
 
 
 
Organik Bitkisel Üretim İlkeleri ve Mevzuat
 
 
 
 
 
 
 
10.35-11.20 Organik Tarımda Hastalıklarla Savaşım (Uyg.)
 
 
 
Sulama Teknikleri
 
Öğr. Gör. Hakan YILDIZ
Derslik: A1
Tarım Ekonomisi
 
Arş. Gör. Dr. Özlem YILDIZ
Arş. Gör. Dr. Fatih ÖZDEN

Konferans Salonu
Organik Tarımda Gübreler ve Gübreleme
 
Öğr. Gör. Hakan YILDIZ
Derslik: A3
 
 
 
 
11.30-12.15 Organik Tarımda Hastalıklarla Savaşım (Uyg.)
 
 
 
Sulama Teknikleri
 
 
 
Tarım Ekonomisi
 
 
 
Organik Tarımda Gübreler ve Gübreleme
 
 
 
 
 
 
 
           
13.15-14.00 Tarımsal Mekanizasyon
 
Prof. Dr. Harun YALÇIN
Derslik: A2
Organik Meyvecilik
 
Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
Derslik: A5
Organik Sebzecilik
 
Doç. Dr. Özlem ALAN
Derslik: A5
Organik Hayvansal Üretim İlkeleri ve Mevzuat
 
Arş. Gör. Dr. Taner KULAY
Derslik: C1
 
 
 
 
14.10-14.55 Tarımsal Mekanizasyon
 
 
 
Organik Meyvecilik
 
 
 
Organik Sebzecilik
 
 
 
Organik Hayvansal Üretim İlkeleri ve Mevzuat
 
 
 
 
 
 
 
15.05-15.50 Tarımsal Mekanizasyon (Uyg.)
 
 
 
Organik Meyvecilik (Uyg.)
 
 
 
Organik Sebzecilik (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16.00-16.45 Tarımsal Mekanizasyon (Uyg.)
 
 
 
Organik Meyvecilik (Uyg.)
 
 
 
Organik Sebzecilik (Uyg.)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
           

Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ