Çerez Örnek
canlı destek

Organik Tarım Programı

2022-2023 Eğitim-Öğretim Dönemi Bahar Yarıyılı Sınav Programı

1. Sınıf Yarıyıl Sonu Sınav Tarihleri

Ders Adı Final Sınavları
Tarih ve Saatleri
Bütünleme Sınavları
Tarih ve Saatleri
Öğretim Üyesi /
Öğretim Elemanı
Bitkisel Üretim İlkeleri 12 Haziran 2023, saat 10.30 03 Temmuz 2023, saat 11.30 Doç. Dr. Funda YOLDAŞ
Yabancı Dil – II
Sınav Başlama:
Sınav Bitiş:

13 Haziran 2023, saat 10.00
15 Haziran 2023, saat 17.00

04 Temmuz 2023, saat 10.00
06 Temmuz 2023, saat 17.00
Öğr. Gör. Melih ÜNAL
Bitki Çoğaltma Teknikleri 13 Haziran 2023, saat 10.30 04 Temmuz 2023, saat 11.30 Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
Bitki Fizyolojisi 14 Haziran 2023, saat 10.30 05 Temmuz 2023, saat 11.30 Öğr. Gör. Dr. Evren GÜNEN
Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi - II 15 Haziran 2023, saat 10.30 06 Temmuz 2023, saat 11.30 Öğr. Gör. Cansever TANYERİ
Türk Dili - II 16 Haziran 2023, saat 10.30 07 Temmuz 2023, saat 11.30 Öğr. Gör. Müge YILMAZTÜRK
Genetik ve Islah 19 Haziran 2023, saat 10.30 03 Temmuz 2023, saat 10.30 Dr. Öğr. Üyesi Merve GÖRE AKYÜZ
Topluma Hizmet Uygulamaları 20 Haziran 2023, saat 10.30 04 Temmuz 2023, saat 10.30 Doç. Dr. Funda YOLDAŞ
Bitki Besleme 21 Haziran 2023, saat 10.30 05 Temmuz 2023, saat 10.30 Dr. Öğr. Üyesi Cenk Ceyhun KILIÇ
Hayvansal Üretim İlkeleri 22 Haziran 2023, saat 10.30 06 Temmuz 2023, saat 10.30 Öğr. Gör. Dr. Tarık AYYILMAZ
       

 

2. Sınıf Yarıyıl Sonu Sınav Tarihleri

Ders Adı Final Sınavları
Tarih ve Saatleri
Bütünleme Sınavları
Tarih ve Saatleri
Öğretim Üyesi /
Öğretim Elemanı
İklim Değişikliği ve Tarım 12 Haziran 2023, saat 13.30 05 Temmuz 2023, saat 15.00 Doç. Dr. Funda YOLDAŞ
Organik Tarla Bitkileri Tarımı 13 Haziran 2023, saat 13.30 04 Temmuz 2023, saat 15.00 Dr. Öğr. Üyesi Bülent BUDAK
Organik Yemler ve Hayvan Besleme 14 Haziran 2023, saat 13.30 05 Temmuz 2023, saat 13.30 Öğr. Gör. Dr. Özgün IŞIK
Organik Ürünlerin Muh. ve Paz. Haz. 15 Haziran 2023, saat 13.30 06 Temmuz 2023, saat 13.30 Öğr. Gör. Murat ÖZGE
Organik Tarımda Hayvansal Üretim 16 Haziran 2023, saat 13.30 07 Temmuz 2023, saat 13.30 Öğr. Gör. Dr. Tarık AYYILMAZ
Tıbbi ve Aromatik Bitkiler 19 Haziran 2023, saat 13.30 03 Temmuz 2023, saat 13.30 Dr. Öğr. Üyesi Merve GÖRE AKYÜZ
Tarımda Çevre Kirliliği 20 Haziran 2023, saat 13.30 04 Temmuz 2023, saat 13.30 Prof. Dr. Şafak CEYLAN
Organik Tohumculuk 21 Haziran 2023, saat 13.30 07 Temmuz 2023, saat 15.00 Doç. Dr. Özlem ALAN
Agro-Turizm 21 Haziran 2023, saat 15.00 05 Temmuz 2023, saat 16.00 Doç. Dr. Funda YOLDAŞ
Organik Tarımda Zararlılar ve Savaşım 22 Haziran 2023, saat 13.30 06 Temmuz 2023, saat 15.00 Doç. Dr. Funda YOLDAŞ
       

 

Kalan Öğrenciler İçin Yarıyıl Sonu Sınav Tarihleri

Ders Adı Final Sınavları
Tarih ve Saatleri
Bütünleme Sınavları
Tarih ve Saatleri
Öğretim Üyesi /
Öğretim Elemanı
Tarımsal Yayım ve İletişim 15 Haziran 2023, saat 18.00 05 Temmuz 2023, saat 18.00 Öğr. Gör. Hakan YILDIZ
       

 

Güz Yarıyılı Dersleri İçin Yarıyıl Sonu Sınav Tarihleri

Ders Adı Final Sınavları
Tarih ve Saatleri
Bütünleme Sınavları
Tarih ve Saatleri
Öğretim Üyesi /
Öğretim Elemanı
Tarımsal Mekanizasyon 12 Haziran 2023, saat 10.30 03 Temmuz 2023, saat 11.30 Prof. Dr. Harun YALÇIN
       

Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ